Mobil Abla: Bir Siyaset Gezgininin Serüveni

Mobil Abla: Bir Siyaset Gezgininin Serüveni

Devamını oku...

Yaşar Okuyan Haddini Bil! MHP’ye atılan her oy Vatana Sahip Çıkmaktır

Yaşar Okuyan Haddini Bil! MHP'ye atılan her oy Vatana Sahip Çıkmaktır

Devamını oku...

Yeniçağ, “İhanetçağ” haline döndü

Yeniçağ, "İhanetçağ" haline döndü

Devamını oku...

Teröristle Sarmaş Dolaş Olana Ne Demeliyiz?

Teröristle Sarmaş Dolaş Olana Ne Demeliyiz?

Devamını oku...

Koray Aydın'ın Cevabını Veremeyeceği Zor Sorular…

Öncelikle yazımıza son dönemde çok ciddi boyutlara ulaşan terör olaylarında şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı dileyerek başlamak istiyorum. Ayrıca bu terör olaylarında gazi olan güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyorum.

Devamını oku...

Erdal Sarızeybek Ülkücü Değil, Provokatördür

Son günlerde MHP ve Ülkücü Hareket üzerinde kışkırtmaya yönelik plan ve projeler anlamında yeni oyunların oynanmaya çalışıldığı gözükmektedir. Açıkça ifade etmek gerekir ki bu tarzda söylem ve eylemde bulunanların amacı MHP'yi ve Ülkücüleri karıştırmaktır.

Devamını oku...

Ergenekon'un Arslan'ı Olmak!

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e yakınlığı ile bilinen Yeniçağ Gazetesi yazarı Arslan Bulut her zaman yaptığı gibi bugün ki köşe yazısında da gündemde yeralan konuları döndürüp dolaştırıp MHP'ye suçlama yapmak için getirmiştir.

Devamını oku...

"Bağımsız Ülkücüler" Tezgahı

AKP'nin politikalarına taşeronluk yapmak için kurulan ve adını " Bağımsız Ülkücüler Platformu" diye kurdukları bir fitne karargâhı var. Toplam 10 kişiyi geçmeyen bu sözde platformun tek amacı MHP'ye saldırmak ve AKP'nin politikalarını aklamaya yönelik yalanları kamuoyu önünde sahiplenmektedir.

Devamını oku...

"Hakkı"nı Verelim Tuhaflığın "Devrim"ini Yazıyor

Gece geç saatlere kadar yayınlanan eğlence programlarında mankenlerle, sinema oyuncularıyla "lak lak" çene yarıştıran, her konuda uzmanlık taslayan Radikal Gazetesi'nin yazarı Hakkı Devrim, bugün köşesinde "Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Bahçeli Üçlüsü durmadan konuşuyor" başlıklı bir yazı kaleme alarak, siyasetçilerin konuşma özelliklerini dalga geçmeye çalışmıştır.

Devamını oku...

Millet Karizmayı Bir Çizdi mi Pir Çizer..

Haber bültenlerini izlerken ölüm korkusunun insan kimyasının nasıl değiştirdiğine şahit oldum. Hafızamı biraz yokladığımda, mayası, genetik yapısı aynı olanların, ölüm korkusu karşısında tepkileri, vücut kimyalarındaki değişiminde benzer olduğunu hayret ve ibretle izledim.

Devamını oku...

Enis Öksüz Başbakan'ın talimatını çabuk kavradı

Başbakan Erdoğan geçtiğimiz Cumartesi günü AKP il Başkanları toplantısında, MHP tabanına yine fitne atışlarında bulunarak MHP'ye saldırma talimatı vermişti. Erdoğan'ın bu talimatına en hızlı uyanlardan biri Enis Öksüz oldu...

Devamını oku...

BBP’li Topçu görevine devam ediyor

Rahmetli Yazıcıoğlu'ndan sonra BBP'ye genel başkan olan Yalçın Topçu o günden bu yana AKP'nin değirmenine su taşıyan bir siyaseti kendisine şiar etmiş bulunuyor.

Devamını oku...

AKP’li Emre Aköz Zil Tak Oyna

Recep Tayyip Erdoğan ile akrabalık bağlantısı olan Sabah Gazetesi, bu bağını koruyabilmek adına tam hız yalan propagandalarına devam ediyor. Basın ahlak ve ilke sahibi olmadıkları yayın politikalarından anlaşılmaktadır.

Devamını oku...

AKP Beslemeleri Evren'den Hesap Sorabilecek misiniz?

AKP iktidarı, 12 Eylül 2010 tarihinde gerçekleşen referandum sürecinin propaganda temelini "12 Eylül İhtilalinden hesap soracağız, Darbecileri Yargılayacağız." üzerine kurmuştu.

Devamını oku...

AKP’nin Sesi İnternethaber Sitesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP'ye yönelik sürekli iftira atma ve suçlama yapma malzemesi olarak kullandığı "Apo'nun idam edilip-edilmemesi" konusuna MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında "Başbakan her şeye rağmen sık sık dile getirdiği gibi samimi bir pişmanlık duyuyor da, bu cani hakkında verilmiş infaz kararını uygulamak istiyorsa, Milliyetçi Hareket Partisi destek vermeye hazırdır. Hodri Meydan." çağrısında bulunarak son vermiştir.

Devamını oku...

MHP’ye Saldıran Cemaat ve İşbirlikçileri

AKP'nin Türkiye'nin geleceğini büyük bir tehlike altına sokacak anayasa değişikliği paketine MHP'nin dik duruşu karşısında AKP yandaşı cemaat medyası "eski ülkücü", "mağdur ülkücü" gibi sıfatlarla konuşturduğu kişilerle MHP'yi karalamaya çalışıyor.

Devamını oku...